Kalendarz zawodów krajowych cd...
Dodane przez SP5ELA dnia 2020-03-13 / 15:51
Witam

Prace nad Kalendarzem zawodów krajowych 2020 dobiegają końca.

Ekipa w składzie: SP9HQJ (nadzorujący z ramienia Prezydium ZG PZK), Kazik SP9GFI, Adam SQ9S i Zygi SP5ELA (Admin IT PZK) wykonała tę fazę zadania.

Jednocześnie chcę zwrócić uwagę na to, że mówimy tutaj w tej chwili o "Kalendarzu zawodów krajowych", tylko i wyłącznie o tym.
System LOGSP ma wiele innych możliwości, podstawową jego funkcją jest zdolność przyjmowania logów za zawody i obliczania wyników zawodów.

Natomiast zawody wprowadzane do Kalendarza zawodów krajowych 2020 mają domyślne markery dotyczące "obsługi zawodów" jako wyłączone ("Nie").

Jest w kalendarzu kilka zawodów, w tym cyklicznych (np. LM Maraton Lubelski), gdzie występuje obsługa zawodów przez cały rok (Manager zawodów SP8AB).

Niestety, jak się okazuje, innych managerów nie ma (nie zostali ustanowieni i przeszkoleni), prawie każde zawody wymagają obsługi administracyjnej (właściwość systemu), także kolejnych prac informatycznych. Ten etap pozostaje do rozwiązania. Konieczne jest również opracowanie dokumentacji, choćby minimalnych instrukcji.

Zgłaszanie regulaminów zawodów do Kalendarza, nowe regulaminy zawodów, poprawki, uwagi i sugestie proszę wysyłać na adres:

zawody@pzk.org.pl

73 Zygi SP5ELA